У Рівному визначили найкращі фото Туристичної Волині. ФОТО

"Світло храму…" Валінкевич Віктор

Підведені підсумки другого сезону  Кубку Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто, я люблю свій край»! За звання найкращого змагались більше 120 фотографія, які представили півтисячі робіт. Однак імена переможців тримають у таємниці і оголосять тільки на нагороджені.

Цьогоріч конкурс став масштабнішим, приймались світлини не лише з Рівного але й з території усієї історичної Волині.  Кількість робіт сягнула майже шести сотень. А кількість авторів зросла вдвічі, і становила більше 120 фотографів, як професіоналів так і аматорів, з України та з закордону, різної вікової категорії.

— В Рівному та Україні безупинно зростає кількість любителів фототворчості, з’являються та утверджуються нові імена, до нас приїжджають фотомайстри з інших міст та держав, - розповів організатор Кубку Рівного з фотомистецтва Олександр Харват. — Нам неймовірно приємно, що конкурс допомагає молодим фотолюбителям проявити свої здібності, заявити про себе і є своєрідною школою для початківців, а професіоналам вкотре позмагатись в чесній конкурентній боротьбі за головну нагороду конкурсу - Гран-Прі, ексклюзивний Кубок оздоблений бурштином, авторської роботи рівненського скульптора Леоніда Гринбокого.

Ідею проведення Фотокубка цьогоріч підтримали не тільки фотографи, а й депутат Рівнеради Олександр Нестерук.

— Рівне одне з найбільш комфортних міст України, а наш крає має чимало цікавих для туристів місць. Тому такий конкурс має не тільки професійну складову, але й просвітницьку складову. Адже світ дізнається про найкрасиріші куточки Рівненщини. Запевняю, що ці світлини стануть відкриттям навіть для багатьох рівнян.  

Долю переможців конкурсу вирішувало авторитетне журі, до якого увійшли Олександр Харват, EFIAP (Рівне), Едуард Странадко, голова НСФХУ (Полтава), Володимир Дубас, AFIAP, голова Львівської ОО НСФХУ (Львів), Олександр Жилін, член правління НСФХУ, ред. Журналу “Photographer” (Київ).

Вони  відібрали кращі світлини, серед яких визначили переможців, котрі отримають золоті, срібні, бронзові медалі та дипломи конкурсу, медалі клубу "Простір Фото", а автор найкращих фотографій отримає Гран-Прі – Кубок Рівного з фотомистецтва та звання кращого автора конкурсу.

Перший Кубок Рівного 2012 року отримав автор з Чехії, який подорожував та фотографував на Рівненщині і зібрав хорошу добірку світлин з життя Полісся. Цього року рівняни стали результативнішими і головну нагороду Гран-Прі присуджено рівненському автору.

Імена усіх переможців тримаються у таємниці, інтрига триватиме до відкриття виставки  та презентації каталогу світлин, де і вручатимуться призи –  23 серпня у ресторані готелю "МИР". 

А тим часом пропонуємо вам ознаймитись з фото конкурсу, які опубліковані в Facebook.

"Бабусин коник" (Анатолій Юрчук)
"Портрет художника" (Virgilio Bardossi)
"В росі-красі" (Іван Мулик)
"Погляд" (Наталя Гончар)
"Мій виступ" (Андрій Панасюк)
"Не скорений часом" (Дмитро Тинник)
"Зародження щастя" (Люда Хоменко)
"Дух Тараканівського форту" (Пігольчук Максим)
"Дорога додому" (Олег Лазарєв)
"Цунамі" (Сергій Соболевський)
"Сонце на вишці" (Назар Човганський)
"Лисенята. Одні вдома" Володимир Карабачинський
"Космос на двох" (Юрій Галушко)

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.