На Рівненщині у Кузнецовську з'являться «Аdidas», «Reebok», «Nike»?

18 липня відбулося ІІ пленарне засідання 33 сесії Кузнецовської міської ради. У порядку денному зазначалися сім питань. Чотири з них перенесли на наступну сесію, розглянувши два додаткових (про списання комунального майна та про внесення змін до рішень міської ради), пише сайт "Чотири блока". Нинішні власники будівлі колишнього приміщення «Укрпромбанку» планують відкрити там магазин модного одягу. Фірми «Аdidas», «Reebok», «Nike» зацікавлені «вийти» на місцевий ринок. Проте, за словами підприємця-власника нерухомості, представники брендів не поспішають інвестувати в проект без повного пакета документів на власність.

Між депутатами виникла суперечка: одні пропонували піти підприємцю назустріч, надавши дозвіл на викуп земельної ділянки під нерухомістю, інші – для початку оформити землю в оренду для поповнення місцевого бюджету.

Імовірний компроміс, який має знайти підтримку більшості депутатів на наступній сесії міськради – дозвіл на продаж частини землі, що знаходиться під будівлею та взяття в оренду вільної земельної ділянки довкола приміщення через торги з подальшим правом викупу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.