У Рівному обирають нового мера

Мультифестиваль “Студентська республіка” відбувся на базі табору “Електронік” поблизу Олександрії Рівненського району. Близько півсотні молодих людей з області, а також гості із Тернополя, Харкова побували на цьому заході. Насичена програма передбачала багато корисного: спортивні змагання, політичну гру, тренінги для саморозвитку, квест, творчий вечір. 

18 липня, 10 ранку знайомство, правила перебування на Студреспубліці, виступ керівника табору “Електронік-Рівне”, зясовуємо що на республіку на цей час прибуло 43 учасника. Перші презентації на тему “Дієві способи вирішення проблем”. У місцевому РАГСі реєструвались республіканські шлюби:) Церемонія була дуже урочиста на пірсі місцевого каламутного озерця. 

А потім підготовка і виступ на творчому конкурсі “містер Студреспубліки”. Прийняло участь 6 чоловіків, серед яких особливо екстравагантним був один із учасників Тимур Тюк. Конкурси були веселі: приготування їжі, віршування, віджимання і армрестлінг, переодягання, яке змусило роздягнутись півтабору під музику, пише "Здолбунів Сіті".

Тим часом фестиваль триває. У рамках "Студреспубліки" мають відбудиться вибори і нового студентского мера Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.