Рівненський депутат презентував колекцію смішних фото Рівного

Рівненський депутат міської ради Віталій Першогуба презентував колекцію смішних фото Рівного. Всі фото він викладав у своєму Facebook з автентичними коментарями. 

Набіг на Рівне, чи може Обласна Рівненська Державна ... страшно подумать далі.

Окремі Рівнянт дууууже полюбляють телебачення.

Не все в нас за гроші, от шкода тільки на встиг. По поновленню об'яви - повідомлю.

Хто думає , як могла утвориться така назва підприємства ?

СИНЕРГИЗМ, СИНЕРГИЯ

[гр. synergeia - сотрудничество, содружество] - комбинированное действие каких-л. компонентов (КОМПОНЕНТ), при котором суммарный эффект превышает действие каждого компонента в отдельности.Словарь иностранных слов.- Комлев Н.Г., 2006.

тримААААюсь

Ключові слова: 

Коментарі

Не треба ля-ля, не перекручуй. Голосування було не по всіх, а тільки по Сороці. Там чітко видно на відео: "Хто за те, щоб Сороку виключити з списку?" Ти не проголосував за це. Тобто ти за Сороку. А ти знаєш який Сорока тост сказав якось про Юлю Тимошенко? Хоча про що я.... яке відношення ти маєш до Юлі.. Вам би тільки дерибанити земельку в міській раді.

Досить сучасний і прогресивний депутат голосуватиме за Сороку і за землю Мамчурів(16 Липня №31-а)?

Пане Віталій, Ви все правильно робите. Ви досить сучасний і прогресивний депутат, який охоче спілкується з виборцями он лайн. І це чудово, що у вас крім чтікої політичної позиції є щей почуття гумору. Успіхів 

Фото я викладаю для своїх друзів на ФейссБуці, якщо вони ще комусь сподобаються - це добре. На широкий загал їх розповсідив Vse , але самі фото здається нікого не обідили. Життя навколо нас цікаве і часто є в ньому і гумор.

Слава богу, ще хоч напіврегіонал. А тебе як звати коментаторе, представся, подискутуємо. Щодо смішного відео - питання нагород резонансне не тільки тому що там є прізвище Сороки, позицію з цього питання визначить фракція і тоді я буду голосувати відповідно до нього на сесії.

Хай Першогуба додасть до смішних фото не менш "смішне" відео:
http://rivne1.tv/Info/?id=24669
Тут він голосує, щоб Сороку не виключати зі списку "номінантів" на Почесного громадянина Рівного. Цікаво, якби Юля взнала за кого він тут тяне мазу, що б сказала цьому напіврегіоналу Віталіку?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.