На Рівненщині громаді повернули земельну ділянку вартістю два мільйони

Господарський суд Рівненської області задовольнив позовні вимоги Рівненського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері про розірвання договору оренди землі та зобов’язав комерційну структуру повернути Великоомелянській громаді земельну ділянку площею 6 гектарів та вартістю 1,9 мільйонів гривень.

Підставою для вжиття прокуратурою цивільно-правових заходів стало неналежне виконання товариством з обмеженою відповідальністю "Інвестжитлобуд і К" зобов’язань за договором, укладеним у 2007 році із Великоомелянською сільською радою Рівненського району, щодо своєчасності орендної плати.

У ході здійснення виконавчого провадження працівниками прокуратури забезпечено реальне виконання рішення суду. Таким чином, територіальну громаду захищено від недобросовісного орендаря.

Загалом, за результатами правозахисної діяльності Рівненської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері у 2013 році розпочато чотири кримінальні провадження, розглянуто 52 подання, притягнуто до відповідальності 90 посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, з них 74 — контролери. За актами прокурорського реагування відшкодовано до бюджету 142 тисячі гривень та повернуто земельні ділянки загальною площею 16 гектарів.

Крім того, до судів області пред’явлено позовні заяви на загальну суму 461 тисяч гривень, з них задоволено на суму 444 тисяч гривень. Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.