Які професії на Рівненщині найбільш популярні у абутурієнтів

Трохи більше тижня залишилось до завершення прийому документів до навчальних закладів. Проте вже можна зробити висновки про те, ким прагнуть стати випускники рівненських шкіл, враховуючи кількість поданих заяв до вишів та професійно-технічних навчальних закладів.

Станом на 21 липня до Національного університету водного господарства та природокористування надійшло 7549 заяв вступників. Найбільшою популярністю серед абітурієнтів НУВГП користуються такі напрями, як геодезія, картографія та землеустрій, економіка підприємництва, облік і аудит. Серед нововведених напрямів лідирують –правознавство, туризм, документознавство та інформаційна діяльність. Найменш популярною спеціальністю є охорона праці.

Надзвичайно популярний у цьому році електронний вступ. За словами відповідального секретаря приймальної комісії НУВГП Олега Кухнюка - цього року ним скористалося 1807 абітурієнтів. Це говорить про чітку роботу приймальної комісії з обробки електронних заяв і, як наслідок - збільшення довіри абітурієнтів до такої форми вступу до НУВГП.

Найпопулярнішими спеціальностями серед абітурієнтів РДГУ є  психологія та іноземна філологія, історико-соціологічний факультет, українська мова, факультет документальних комунікацій та менеджменту. Найменш популярними - музичне мистецтво та технологічна освіта.

До Національного університету «Острозька академія» надійшло 3575 заяв вступників (станом на 19 липня). Майбутні студенти обирають спеціальності: англійська філологія, правознавтсво та фінанси та кредит. Найменшою популярністю користуються країнознавство та журналістика.

У професійно-технічних навчальних закладах Рівненщини найбільш популярними є  професії кухаря кондитера, перукаря (перукар-модельєр), візажиста, манікюрниці, слюсаря з ремонту автомобілів,водія автотранспортних засобів. 

Найменш популярними професіями є столяр будівельний, тесляр, верстатник широкого профілю, кравець закрійник, оператор комп’ютерного набору.

Читайте також : "Скільки коштує вища освіта на Рівненщині"

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.