На Рівненщині відсвяткували 1025-річчя хрещення Русі

Молитвою "Отче наш" розпочався концерт хорів "І воссіяє Божа благодать". Його учасниками стали релігійні громади різних конфесій. Духовні піснеспіви у лунали з нагоди 1025-річчя хрещення Русі.

У Демидівському районі молитви та церковні пісні виконували і священики і учні недільних шкіл.  Заключним твором, який виконували всі учасники піснеспівів, стала молитва за Україну - "Боже Великий, Єдиний".

Разом із тим заходи з нагоди 1025-річчя хрещення Русі відбуватимуться в кожному районі. Так, в області відкриватимуть виставки рідкісних книг та документів, проводитимуть тематичні екскурсії, демонструватимуть кінострічки.

Саме Рівненщина є батьківщиною української Першокниги - Пересопницького Євангелія, а також Острозької Біблії. До того ж в області зберігається одна із найстаріших українських православних ікон – Богородиця Одигітрія з ДорогобужаXIII століття. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом у музеях Рівненщини налічується вісім сотень пам’яток християнської культури, що належать до державного фонду.

Батьківщиною української Першокниги - Пересопницького Євангелія, а також Острозької Біблії. До того ж в області зберігається одна із найстаріших українських православних ікон – Богородиця Одигітрія з ДорогобужаXIII століття. Загалом у музеях Рівненщини налічується вісім сотень пам’яток християнської культури, що належать до державного фонду.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.