На Рівненщині цьогоріч очікують на найбільший врожай

Наразі господарники Рівненщини обмолотили 43 тисячі гектарів ранніх зернових та зернобобових культур, а це 21 відсоток від засіяних площ, повідомили виконувачу обов’язків голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку в Департаменті агропромислового розвитку області. За словами спеціалістів, аграрії зібрали понад 135 тисяч тонн збіжжя при середній урожайності 31 центнер із гектара. Найвищі врожаї ранніх зернових культур отримують сільськогосподарські підприємства Млинівського та Корецького районів – майже по 42 центнери, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Загалом в області вже зібрали озимий ячмінь, отримавши більше 20 тисяч тонн зерна. Нині ж молотять озиму пшеницю та жито. Наразі ці культури зібрали на 29 та 2,5 тисячах гектарів. Крім того, молотять озимий ріпак. Нині зібрали урожай на 18 з 22 тисяч гектарів, засипавши до сховищ 43 тисячі тонн збіжжя.

Загалом же на полях працює 2380 комбайнів. Такі потужності дозволяють аграріям щодня збирати врожай із понад 30 тисяч гектарів. Також Анатолій Юхименко доручив за потреби залучати і додаткову техніку. Адже, за його словами, цьогоріч місцеві аграрії очікують на найбільший врожай за роки незалежності — понад мільйона тонн валового збору.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.