На Рівненщині селянам допомагають збудувати власну оселю

Мешканці Рівненщини отримали 2 мільйони 69 тисяч гривень на поліпшення своїх житлових умов, повідомив виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, програма «Власний дім» допомагає вирішити житлові проблеми саме селянам. Таким чином, як і міські жителі, вони мають можливість скористатися фінансовою держпідтримкою. Так, краяни вже отримали 13 пільгових позик на зведення осель. Їх прокредитували на 1 мільйон 50 тисяч гривень. Крім того,  ще мільйон гривень отримали у позику селяни, котрі газифікують або електрифікують власні будинки. Таким чином люди можуть взяти дешеві кредити на зведення житла та полегшення власного побуту, а це розбудова сільських територій, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Загалом у 2013 році на реалізацію програми «Власний дім» в державному бюджеті передбачили 1 мільйон гривень та ще 1 мільйон 250 тисяч зарезервували у місцевих скарбницях, підсумував Анатолій Юхименко. Тож за ці кошти планують прокредитувати 16 сільських забудовників, ще майже сотні допомогти газифікувати оселі.

Нагадаємо, що програма індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості «Власний дім» діятиме до 2015 року. Відповідно до неї, позику надають селянам під 3 відсотки річних на 20 років, молодим сім’ям – на 30 років, а родини, у яких троє і більше дітей до 18 років, не сплачують відсотків. Вони можуть брати пільгові позики для побудови, реконструкції, купівлі помешкання, а також підведення електрики, водопостачання й газифікації житла.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.