Рівнянин знімав гроші з чужих кредиток

Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь у розгляді судом кримінальної справи щодо 56-річного місцевого мешканця, який знімав гроші з чужих кредитних карток іноземних банків, обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.200 КК України (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення), - про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Встановлено, що житель Рівного через електронний сервіс миттєвого обміну повідомленнями ICQ всесвітньої мережі Інтернет отримував від іншої особи інформацію щодо реквізитів власників кредитних карток іноземних банків. В подальшому за допомогою пристрою для запису інформації на магнітну стрічку кредитних карток та спеціального програмного забезпечення він переносив реквізити на картку типу «білий пластик» та під виглядом надання консультаційних послуг здійснював списання грошових коштів через POS-термінал.

Обвинувальний акт щодо фігуранта кримінального провадження разом із угодою про визнання винуватості прокуратурою області скеровано до Рівненського міського суду, який 9 липня 2013 року затвердив укладену угоду та ухвалив вирок, яким призначив обвинуваченому міру покарання у вигляді штрафу в розмірі 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів громадян.

Крім того, за рішенням суду спеціальне комп’ютерне обладнання, яке слугувало засобом до вчинення протиправних дій, конфісковано.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.