Закоханий юнак з Рівненщини просить врятувати його життя

16-річний Олексій Видиш, як і більшість його однолітків цікавиться технікою та спортом. Юнак неодноразово брав участь у змагання з велоспорту. А нещодавно Олексій зустрів своє кохання. Здавалось би – безтурботне та цікаве юнацьке життя. Проте вже другий рік родина Олексія бореться за його життя.

 

Олексій народився у селі Карпилівка Рівненського району. Змалку юнак звик допомагати рідним по господарству, під час жнив працював разом із дідусем на комбайні. Вільний час проводив із друзями за грою у футбол, катанні на велосипеді та походам на природу.

Одне із найбільших захоплень юнака – техніка. Олексій залюбки вчився ремонтувати комбайн, трактор чи автомобіль. Результати роботи надихнули юнака на думку після закінчення школи опанувати фах у галузі техніки та обладнання. Однак життя змусило відкласти мрії на невизначений строк.

У 2011 році активний та жвавий Олексій став кульгати та скаржитись на біль у нозі. Спочатку лікарі навіть не могли пояснити раптове погіршення здоров’я юнака. Недуга прикувала його до інвалідного візка. У юнака діагностували пухлинне захворювання системи кровотворення - мієлодиспластичний синдром.

Батько юнака працює на ПАТ РівнеАзот, мама – доглядає Олексія. Старша на один рік від Олексія сестра Маргарита вчиться та працює офіціанткою, аби заробити додаткові гроші для родини.

- Олексій завжди був оптимістом, - розповідає Маргарита. -  Він дуже життєрадісний хлопець. Після того як захворів, він дуже змінив своє ставлення до життя, проте навіть хвороба не змінила його веселого характеру. Навіть часто трапляється, що не ми його, а він нас підбадьорює. У школі він зірок із неба не хапав, можливо через його непосидючий характер. Однак, коли почав вчитись із вчителями вдома - став успішним учнем. Зацікавився літературою та географіє. Йому стало цікаво проводити час із дітьми. Навіть із найменшими він знаходить спільну мову, може і погратись, і нагодувати малечу.

Важливою підтримкою у скрутний для Олексія час стала його дівчина Люба, з якою він зустрічається майже півроку, і вважає ці стосунки серйозними. Юнак хоче ходити на побачення, відвідувати кінотеатри та повернутись до активного життя. Кохана всіляко підтримує Олексія, що додає йому додаткового оптимізму та віри.

Олексій проходив лікування у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні та у відділенні інтенсивної хіміотерапії лікарні ОХМАТДИТ, переніс складну операцію. Завдяки зусиллям лікарів та підтримці близьких людей, юнак зміг відмовитись від інвалідного візка та почав ходити опираючись на палицю. Однак впродовж кількох останніх місяців стан його здоров’я почав погіршуватись. Єдине, що може врятувати життя Олексія - трансплантація кісткового мозку (ТКМ). Так як сумісного донора у Олексія немає, то врятувати життя хлопця може тільки нерідна ТКМ. В Україні не проводять такі операції. Олексію потрібно їхати за кордон. Батьки зупинили свій вибір на італійській клініці в м.Верона. Пошук донора та вартість ТКМ - 115 тисяч євро.

Вже зараз потрібно відправляти до Італії кров Олексія на типування. Вартість цього аналізу 5 тисяч євро. Таких грошей у батьків немає, адже все попереднє лікування вони рідко зверталися за допомогою, намагалися справлятися самі. Також потрібно зібрати близько 10 тисяч євро на проживання та харчування в Італії. Загальна сума, яку потрібно зібрати - 130 тисяч євро.

 

Допоможіть врятувати Олексія! 

 

Контакти: 

Мама Видиш Галина 098 54 89 637 

Тато Видиш Михайло 067 18 51 246 

Координатор Рева Мар'яна 098 45 26 916 

 

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії" 

ОКПО 37685693 

26009336789200 

АТ "УкрСиббанк" 

МФО 351005 

Призначення платежу - Добровільна пожертва для Видиша Олексія 

 

Найменування банку: ПАТ КБ «Приватбанк» 

№ рахунку: 2924 4825 5091 00 

МФО: 305299 

ЄДРПОУ: 14360570 

Призначення платежу: Для зарахування на карту № 5211 5374 3491 8228, ІПН 2611503374, Видиш Михайло Євгенович, благодійна допомога на лікування дитини.  

 

Webmoney

ГРН - U416448109047

$ - Z412099673454

Рубли - R491631805151

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.