У Рівному випускники фотошколи покажуть свої перші роботи

Сьогодні, 24 липня о 15.00 годині в ТЦ "Злата Плаза" випускники  фотошколи Олександра Харвата запрошують на презентацію своїх перших світлин.

Доторкнутися до прекрасного і поринути у світ фотомистецтва, цього разу наважились 17 молодих, починаючих фотографів, у світ, який змінює не тільки своїх творців, але й пересічних спостерігачів!

Оточуючі, котрі споглядають світлини, схильні сприймати вже готовий результат, не задумуючись над тим клопітким процесом, що передував. Як і будь-яка сфера, фотомистецтво вимагає підготовки і щоденного шліфування таланту, через це у витоках стоїть навчання, навчання, яке розпочинається в школі фотографії Олександра Харвата "У фарватері істин", а триває усе життя.

Учасники виставкиАнастасія Гапончук, Вікторія Мартин, Вікторія Суховецька, Тереза Ільчук, Максим Пігольчук, Юлія Саковська, Ірина Ткачук, Сніжана Челік, Анна Алєксандрова, Анастасія Тимощук, Аліна Михалевич, Аліна Яріш, Вікторія Кузьмич, Володимир Мельничук, Олександр Білоусов, Ольга Копилова, Олександра Тихонова.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.