Рівняни отримають вклади з рахунків в "Ощадбанку" осінню

Джерело "Сегодня" в Міністерстві фінансів повідомило, що в планованих на осінь змінах до бюджету передбачена стаття на виплати 1 тисячі гривень вкладникам "Ощадбанку" колишнього СРСР.

Зараз вкладники "Ощадбанку", які записалися на актуалізацію (оновлення особистих даних для тих, хто отримав 1000 гривень з радянських рахунків у 2008 році), або первинну реєстрацію (для тих, хто жодного разу не звертався за отриманням грошей) і пропустили свій термін, можуть це зробити в будь-який час три рази на тиждень: у вівторок, четвер і суботу, якщо не буде черговиків, підтвердили в "Ощадбанку".

Але ажіотажу у відділеннях протягом усього дня немає.

На думку аналітика МЦПД Олександра Жолудя, причина - в тому, що записалися на незручний час (наприклад, в робочий день на середину дня) підійти не можуть, а пропустивши термін, не поспішають реєструватися знову, мовляв, немає сенсу, адже невідомо, коли будуть гроші.

"Враховуючи проблеми з виконанням бюджету і те, що передвиборний рік - наступний, а не нинішній, питання виплат, відкладений на осінь, влади можуть спустити на гальма, перенісши на 2014 рік", - припускає Жолудь.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.