Юрій Вознюк прокоментував обрання нового керівника "Батьківщини" на Рівненщині

Саме в ці хвилини відбувається звітновиборна конференція обласного осередку "Батьківщини", на якій  призначать в.о. голови обласної організації ВО "Батьківщина" на Рівненщині  народного депутата Миколу Кучерука. Тим часом нардеп Юрій Вознюк завчасно прокоментув подію на своїй сторінці у Facebook:

 — Можу сказати, що окрім патріотичності та відданості своїм політичним переконанням, ця людина не на словах розбудовує економіку нашої держави, створивши тисячу робочих місць та справно сплачуючи податки в державний бюджет. Навіть в умовах тиску нинішньої влади розширює та модернізовує виробництво. Ну, а ми будемо усіляко йому допомагати в розбудові найпотужнішої опозиційної сили. Головне, що ми змогли про усе домовитись відкинувши власні амбіції та поставивши на перше місце командний результат, який, я переконаний, буде позитивним результатом для усіх мешканців області.

Читайте також: Боротьба за рівненську «Батьківщину»: хто? з ким? за що? 

 

?

Ключові слова: 

Коментарі

Один дибіл коментує - другий "ведеться". Не конференція, а бюро. Не обрання, а призначення В.О. на час відпустки Юрка. Хоча, зрозуміло, "відпустка" може затягнутися надовго, зважаючи на перевірену часом і конкретними діями Прокопчука відданість Юлії Тимошенко та його позицію щодо постійних "фронтових" зрад яценюковців і головного "троянського кроля" України зокрема. А загалом - це очевидний загальноукраїнский "піпець" Батьківщини", бо у всіх областях "прибирають" людей Тимошенко. Хоча призначення В.О. саме Кучерука, а не когось із "противсіхів" залишає надію на краще.

Як в облраді Кучерук нічого не робив окрім напівзаяв про опозиційність, в ВР нічого не робить, так і в обласній Батьківщині нічого не зробить, він і його однопартійці звикли їхати в поїзді який Юля тягне, а Яценюк це не Юля, він і сам в поїзді не проти пасажиром бути, так що "найбільша опозиційна сила " потерпає найбільше фіаско!!!!!!!!

Ну побачимо вспливе після всього цього.... чи поділилися, чи домовилися.
А то обрання піариться, хай би вже які справи вирішували хлопці.

да Микола-це не Юрко,що бере по 192 тис грн за комунікації.... Банду геть...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.