Студенти НУВГП повчаться у фахівців світового лідера

Noosphere Ventures спільно з Всеукраїнською організацією економістів-міжнародників провела Літню школу для студентів-міжнародників провідних навчальних закладів України. Навчання студентів в цій школі було безкоштовним. Всі видатки на проїзд та перебування студентів-учасників літньої школи та викладачів взяла на себе корпорація Noosphere Ventures. В літній школі навчались студенти з Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сімферополя, Черкас. Програма школи передбачала триденний курс інтенсивного навчання кращих студентів спеціальностей «міжнародна економіка», «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес». Крім проведення лекційних занять, студенти отримали можливість заслухати доповіді практиків сфери ІТ-розробок з числа співробітників компанії.

Під час проведення конференції та літньої школи було досягнуто домовленості, що у наступному році в літній школі зможуть взяти участь студенти Національного університету водного господарства та природокористування, які будуть навчатися за напрямом підготовки «міжнародна економіка», повідомляє керівництво НУВГП.

Noosphere Ventures — один зі світових лідерів на ринку мобільних і Інтернет послуг, компанія, що стрімко розвивається. Вона об'єднала більше 50 брендів, серед яких Cupid, Identity Mind, Maxymiser і TrafficDNA

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.