На Рівненщині борються з чергами за допомогою веб-камер

У реєстраційній службі обласного центру встановили веб-камери. Це потрібно для того, аби уникнути черг, а отже зробити обслуговування краян комфортнішим, повідомила на прес-конференції начальник реєстраційної служби головного управління юстиції області Тетяна Кічата. Наразі одна веб-камера встановлена у приміщенні, де реєструють права на нерухомість, інша – у відділенні, де реєструють юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Зображення веб-камер транслюється у режимі онлайн на офіційному сайті Укрдержреєстру, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Таким чином, кожна людина може перевірити хід та швидкість обслуговування, а також наявність або відсутність черг. Також Тетяна Кічата повідомила, що з початку року на Рівненщині зареєстрували майже 28 тисяч заяв щодо прав на нерухомість. При цьому, майже 94% звернень задоволено.

Нагадаємо, що з 1 січня 2013 року реєстрацію прав на нерухоме майно проводять реєстраційні служби. Новацією є й те, що до повноважень державних реєстраторів нині належить легалізація громадських організацій і партій. А з 1 липня службам передали функції реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Коментарі

Ще б одну в паспортний стіл

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.