Рівнераду окупували півсотні міліціонерів. ФОТО

Друге пленарне засідання сесії Рівнеради знову розпочиналось з великої кількості міліції в будівлі на вулиці Поштовій, 2. Під будівлею Рівнеради чергує автобус "Беркуту". 

При вході в будівлю чатують одразу 6 міліціонерів разом з працівником апарарату ради, який тихцем представляє тих, хто заходить в раду. Таким чином всіх депутатів пропустили без перевірки посвітчень, а решту людей зупиняють і просять пред'явити документи. Хоча Рівнерада є органом влади і всі горомадяни мають право на безперешкодний доступ сюди. 

Тим часом на поверхах  крім міліціонерів чатують невідомі молодики спортивної статури. Ймовірно це працівники міліції в цивільному. 

Усім журналістам та запрошеним можна потрапити в сесійну залу тільки після попередньої акредитації, що теж є порушення закону. Адже бути присутнім на сесії маж прово будь-який громадянин України.

Тим часом у більшісті кабінетів будівлі на 3 та 4 поверхах сидить одразу по три бійці "Беркуту". 

Нагадаємо, що на сесії мали розглянути питання про виділення 67 земельних ділянок під садівництво  поза чергою. Подейкують, що ці питання лобіює фракція "Батьківщини". 

Однак, фракція "Батьківщини" залишила сесію Рівнеради. Депутат Олепксандр Курсик, обізвав пікетування ради цирком, і від імені фракції заявив, що фракція не буде виправдовуватися. А керівник фракції "Батьківщина" Юрій Запорожець заявив, що фракція покидає сесію. У підсумку на сесії залишився лише 21 депутат. Сесія не правомочна. 

Коментарі

Це передовий свободівець. Вся Свобода це партія зброду непрофесійних безробітних що хочуть дорватися силою до влади, бо розумом ніколи незможуть. А також в них стоїть завданя знищити Батьківщину і провезти вдруге Януковича.

95 квартал відпочиває перед виступом клоуна обсцуховського

Свобода відкрито мочить БЮТ. Розкол опозиції розпочався з Рівного. Свобода почала виборчу компанію Тягнибока а верніш сказати Януковича.

Знову опозиція показала, які вони циркачі...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.