Сесія Рівнеради зірвана, але депутати не розходяться

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", найбільша фракція Рівнеради зірвала сесію - фракція "Батьківщини" залишила Рівнераду. Депутат Олександр Курсик обізвав пікетування ради цирком, і від імені фракції заявив, що фракція не буде виправдовуватися. А керівник фракції "Батьківщина" Юрій Запорожець заявив, що фракція покидає сесію. 

У підсумку без кворуму міський голова Рівного Володимир Хомко не зміг далі проводити сесію. Тож зараз очільник міста проводить переговори з керівниками фракцій про можливість відновлення роботи сесії.

Тим часом фракція "Батьківщина" майже в повному складі перебуває в будівлі "Інваспорту", який поруч з будівлею ради. Не розходяться і представники інших фракцій.

Однак, схоже надії на відновлення роботи сесії все ж нема. Адже секретар ради Андрій Грещук наказав вимикати систему "Рада" та закривати сесійну залу. 

Нагадаємо, що на сесії мали розглянути питання про виділення 67 земельних ділянок під садівництво поза чергою. "Свободівці" подейкують, що ці питання лобіює фракція "Батьківщини". 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.