У Рівному підлітків штрафуватимуть за відвідування кафе

Зважаючи на дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування у нічний час», співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Рівненській області нагадують, що діти віком до 16 років з 22:00 до 06:00 години можуть перебувати у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування лише в присутності хоча б одного з батьків чи іншого законного представника дитини або особи, яка її супроводжує і несе за неї персональну відповідальність.

Власники закладів, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладів громадського харчування та уповноважені ними особи зобов'язані вживати заходів щодо недопущення у цей час дітей до 16 років без супроводження дорослих осіб. Працівники таких закладів мають право у цей період вимагати у відвідувачів документи, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку, - про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Варто зазначити, що внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки додано статтю 180-1 «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування». Санкцією цієї статті передбачено накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадян — власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян — суб'єктів підприємницької діяльності від 340 до 850 гривень. За повторне порушення упродовж року винна особа повинна сплатити від 850 до 1700 гривень.

 

 

Коментарі

пізда Мармеладу, збанкрутує

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.