Олександр Курсик: "Рівненська Батьківщина не хоче виправдовуватися"

Фракція "Батьківщини" залишила сесію Рівнеради. Депутат Олександр Курсик, обізвав пікетування ради цирком, і від імені фракції заявив, що фракція не буде виправдовуватися.

"Ми не в цирку і не в драмтеатрі. Ми працюємо для громади. У нас найбільша фракція. Те, що зараз відбувається під стінами міськради і в сесійній залі, мене як журналіста, як людину, ображає, - наголосив Олександр Курсик. - Я звик отримувати інформацію з трьох джерел, а не оприлюднювати те, що пишуть на парканах чи на плакатах, проплачених статтях в газетах. Але те що робиться під стінами ради та В сесійні залі - мене як заступника голови фракції, ображає і обурює. Я впевнений відповідати за  кожне слово сказане депутатими нашої фракції. І кожне з нашої фракції це може зробити. Ми найбільша фракція Рівнеради і нам виборці дали найбільше підтримкию Розуміємо, що почалася виборча кампанія-2015. Зважаючи на всі ці речі, ми йдемо з сьогоднішнього засідання". 

Натомість голова фракції "Батьківщина" у міськраді Рівного Юрій Запорожець додав: "Партія влади використовує своїх прибічників і робить все, щоб заплямувати "Батьківщину". Ми не бажаємо перетворювати сесію у майданчик для піару деяких політичних сил.

Ці заяви інші депутати та їх помічники зустріли оплесками і сміхом. 

Нагадаємо, що на сесії мали розглянути питання про виділення 67 земельних ділянок під садівництво  поза чергою. Подейкують, що ці питання лобіює фракція "Батьківщини". 

Коментарі

А Курсик і далі буде садоводом зі своєю сімейною династією? БРЕХУНИ!!!

Микола Кучерук, народний депутат, керівник обласної організації "Батьківщина":
— Марія Конощук уже не голова міської організації "Батьківщина" і не член обласного та міського бюро. Адже є відповідне рішення політради партії. Виконує обов'язки голови міської організації "Батьківщини" Галина Кульчинська.
Що стосується Юрія Запорожця, то він вже не голова фракції, його також виключили з партії та міського бюро, а Володимира Зиля — з партії і з членства в обласному бюро. Тож очолюватиме поки фракцію, вочевидь, Віталій Першогуба.
Щодо відкликання голосів за питання по ділянках для "садоводів", то зберемо обласне бюро партійної організації і поговоримо на цю тему з фракцією.

Судячи по перебігу подій, все це набирає тільки оборотів. Якось не з тої ноти що потрібно Рівненська "Батьківщина" розпочинає підготовку до майбутніх виборів! Воно й не дивно...жадібність - головний мотив, що керує фракціїниками цими "фракційниками"

молодці!!!!!так тримати!!!!!сволота показала себе у Львові, львівці шкодують що пустили їх. Батьківщина хоч і з зрадниками але адекватніша.

Рівненська Батьківщина не МОЖЕ виправдовуватися, судячи з тексту заяви М.Конощук....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.