Офіційна заява стосовно землі фракції «Батьківщина» в Рівнераді

Фракція "Батьківщини" залишила сесію сьодннішню Рівнеради. Депутат Олександр Курсик, обізвав пікетування ради цирком, і від імені фракції заявив, що фракція не буде виправдовуватися. 

Нагадаємо, що на сесії мали розглянути питання про виділення 67 земельних ділянок під садівництво  поза чергою. Подейкують, що ці питання лобіює фракція "Батьківщини". 

Тим часом вчора голова міської орзанізації "Батьківщини" Марія Конощук пошила заяву фракції: 

Ініціатива фракції «Батьківщина» в Рівнераді для забезпечення громадян з земельної черги земельними ділянками для будівництва.

         Останнім часом піднімається дуже багато галасу та популізму навколо розгляду земельних питань на сесіях Рівнеради. Водночас, найбільші «борці з корупцією» не роблять жодних дій, не запропонували жодного дієвого механізму справедливого та зрозумілого для громади міста розподілу земельних ділянок для індивідуального будівництва, садівництва та городництва. Можливо, на цьому фоні для когось є вигідним збереження існуючого безладу та непрозорості розгляду земельних питань?

         На даний час в місті склалась ситуація, коли мешканці міста, які бажають і мають можливість збудувати власне житло не можуть отримати землі під індивідуальну забудову. Проте, найгірше в цій ситуації, що просто не існує дієвого механізму для виділення землі під будівництво! В результаті отримуємо ситуацію, в якій мешканці міста мають можливості покращувати свої житлові умови, житловий фонд міста не збільшується, а будівельний сектор перебуває в стані стагнації.

         Фракція «Батьківщина», як найбільша та найдієвіша політична сила у Рівнераді взяла на себе відповідальність за вирішення цього питання. Вже багато кроків зроблено у цьому напрямку і нарешті починається кінцева реалізація всіх зусиль, яка приведе до реального надання громадянам землі під будівництво і забезпечить в нашому місті розвиток мереж і активне індивідуальне будівництво.

Ще в червні 2011 року було направлено депутатське звернення в управління земельних відносин міста Рівного з питань виділення земельних ділянок рівнянам, які звернулися в громадську приймальню ВО «Батьківщина» із скаргами про те, що черга по виділенню земельних ділянок не рухається (вих.№7 від 08.06.2011 р.). Відповідь управління була формальною (вих.№01-05/11 від 10.06.2011 р.).

У відповідності до рішення Рівненської міської ради від 10.07.2003 року №400 «Про затвердження черги на виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво» та п.3 було передбачено: «Доручити управлінню містобудування та архітектури підготувати до затвердження на наступній сесії Рівненської міської ради «Положення про земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво», яке не затверджене з невідомих нам причин до сьогодні, незважаючи на наші постійні вимоги.

Зважаючи на вищевказане, вважаємо за необхідне:

  • По-перше, затвердити на найближчій сесії Рівненської міської ради «Положення про земельні ділянки під індивідуальне житлове будівництво».
  • По друге, виконавчий комітет і Рівнерада мають визначити і оприлюднити всі масиви для індивідуальної житлової забудови згідно до Генерального плану забудови м.Рівне.
  • По-третє, створити депутатську комісію у Рівнераді із представників усіх політичних сил з метою контролю за організацією належного виділення земельних ділянок.
  • І четверте, до кінця 2013 року ця комісія має організувати розподіл за прозорим механізмом більш ніж 400 земельних ділянок (це близько 72 гектарів землі) під індивідуальне будівництво в мікрорайоні «Тинне». В першу чергу, ці ділянки будуть запропоновані тім громадянам, що роками стоять в черзі і зневірилися в тому, що можливе таке надання земельних ділянок. При підтвердженні своєї участі у розвитку мереж ці ділянки людям будуть  надані безкоштовно.

Депутати фракції «Батьківщина» не займаються популізмом та не мають наміру на відміну від інших політичних сил, займатися політичним піаром в роботі Рівнеради, тому що має стійку підтримку мешканців міста впродовж багатьох років завдяки конкретним справам, викликаючи заздрість серед політиканів містечкового масштабу.

Робота депутатів фракції ВО «Батьківщина» зосереджена на роботі в депутатських комісіях, Рівнераді та прийомі громадян у громадській приймальні та вирішенні питань, які виникають в мешканців м.Рівне.

Ключові слова: 

Коментарі

Є реальніший варіант.Ті що мають вільні $25 000 зкидуються по $2000 голові найбільшої фракції і спочатку стануть "садівниками" ,а десь через півроку-забудовниками .Місто пліткує що так вже було...Клевещуть,певно!

Ті хто "не мають за що будувати" можуть отримати ділянку. Продати її тому, хто має за що будувати. А за отримані гроші купити собі нневелику квартиру. Тим самим зменшиться черга на земельні діляки і квартири. Бр два рази отримати не можна.

Або іншиий варіант, тим хто "має за що будуватись" земельну ділянку під будівництво - продати, а не давати безкошштовно. А за отримані в бюджет гроші, відремонтувати школу чи заасфальтувати вулицю.

Як вам такі варіанти?

А звідки,у тих ,що стоять у земельній черзі,гроші на будівництво? А якщо нема грошей,то для чого їм земельні ділянки? Можете дати відповідь? Тому не треба все ідеалізувати. І займатися популізмом теж не варто. Наші політичні партії ніяк собі не признаються, що їх соціалістична орієнтація до добра не доведе. Механізми ,які регулюють забудову міст, давно існують в нормальних країнах. Просто там,на відміну від нас, є господарі і присутній інший менталітет. Не вкрасти і нажитися, а нормально працювати. І для цього створені всі умови. А от Генеральний план забудови міста ніхто не бачив з часів незалежності,напевно. Це такий засекречений документ?!

Пишучи "мешканці міста" Ви мали на увазі ДУЖЕ НЕ БІДНИХ мешканців міста, бо В.Є.Хомко каже що отримати земельні ділянки зможуть лише ті що мають вільні 200 000 грн.(приблизно $25 000).Скільки з тих що стоять в земельній черзі мають ТАКІ гроші?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.