На Рівненщині сплатили більше шести мільйонів екологічного податку

Платники податків регіону перерахували до бюджету близько 6,4 мільйона гривень екологічного податку, проти 5,3 мільйона у січні-червні минулого року. 3,4 мільйона гривень із цієї суми спрямовано до держбюджету,  ще 3 мільйони гривень отримали скарбниці місцевих громад Рівненщини, - про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Платниками екологічного податку є підприємства, організації, установи та підприємці, які здійснюють викиди шкідливих речовин в атмосферу, гідросферу чи розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях та інших випадках, що передбачені статтею 240 Податкового кодексу. Наразі на Рівненщині нараховується  понад 1,7 тисяч таких платників.

Задля ефективного адміністрування даного податку, територіальними органами Міндоходів налагоджено постійний дієвий обмін інформацією з державним управлінням охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, що екоподаток  зараховується до спеціального фонду державного бюджету – 53% та до спеціального фонду місцевих скарбниць – 47%. При цьому 33% надходжень спецфонду держбюджету спрямовуються на фінансування виключно цільових проектів екологічної модернізації підприємств.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.