У Львові презентували першу книгу про історію пива. ФОТО

Споживання пива у Україні перетворюється на справжню субкультуру. І в сьому українці мають на кого рівнятися. Братанці мають не тільки свою пивну культуру, а й історію пива.  Її систематизував у вигляді книги відомий британський пивний письменник, журналіст та блогер Піт Браун. Книгу «Зустрінемось у пабі» вперше в Україні презентували 23 липня у Львові.

У львівському ресторані Mons Pius за підтримки першого українського пива ТМ «Львівське» британський пивний експерт розповів про історію європейського пивоваріння, особливості та культуру споживання пива, а також гастрономічні традиції поєднання пінного напою з різними стравами.

— Споживання пива у нашій країні – це особлива культура. А паб став місцем спілкування та братерства в першу чергу. Тому крилата фраза «Зустрінемось у пабі» як найкраще відображає суть цієї культури. Саме тому я так назвав свою книгу, - розповів на презентації Піт Браун. – Моя книга не наукова робота, вона у доступному  публіцистичному стилі розповідає про створення пива. Маємо таку собі історію пивного всесвіту.  Приємно, що в Україні мою книгу видали українською та російською мовами за підтримки ТМ «Львівське».

Під час презентації Піт Браун презентував журналістам свою книгу з власним автографом. А ще разом з львівськими пивоварами пригостив усіх гостей несподіваними закусками та сімома видами пива — «1715», «Світле», «Живе», «Міцне», «Портер», «Білий Лев», «Дубова діжка». Тим  історію українського пивоваріння та особливості галицької кухні розповів Ігор Лильо – відомий історик, журналіст, автор пивних екскурсійних маршрутів стародавнім містом Лева.

— Зовсім скоро знайти твір «Зустрінемось у пабі» можна буде у громадських бібліотеках найбільших міст, точках буккроссингу у Львові та інших містах України, - розповіла керівник відділу зв’язків із громадськістю компанії Carlsberg Ukraine Світлана Веселовська.

До речі, британець Піт Браун є одним із найавторитетніших письменників Англії: він веде колонки для «The Economist» і «The Guardian», публікується у фахових виданнях пивної та сидрової індустрії, складає щорічний звіт про британський ринок діжкового елю, видає книги. У 2009 році письменницький талант Піта Брауна отримав офіційне підтвердження: він був нагороджений премією Майкла Джексона Gold Tankard. А Британська гільдія пивних письменників назвала його письменником року двічі — у 2009 і 2012 роках.

.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.