На Рівненщині заказнику «Соколині гори» хочуть повернути землю

Органами прокуратури виявлено факти зловживання службовим становищем в діях службових осіб Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області та управління Держземагенства у Березнівському районі.

Встановлено, що вказані особи, діючи всупереч інтересам служби, самочинно змінили межі державного ландшафтного заказника місцевого значення «Соколині гори», внаслідок чого вивели із земель природно-заповідного фонду майже 10 га, які мають особливу природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну цінність та перебувають під охороною держави, - про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Відомості про зазначене кримінальне правопорушення внесено Рівненським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.364 КК України. Матеріали за підслідністю передано до органів внутрішніх справ.

Вирішується питання про повернення державі незаконно вибутих земель.

Загалом, у І півріччі 2013 року органами прокуратури області у сфері земельних відносин розпочато 11 кримінальних проваджень, з яких 1 скеровано до суду з обвинувальним актом, розглянуто із вжиттям заходів 95 подань, до відповідальності притягнуто 75 посадових осіб, з них 12 — контролерів, за актами прокурорського реагування відшкодовано 5,2 мільйони гривень., у тому числі до бюджету — 626 тисяч гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.