На Рівненщині найменше хабарників

Інформаційно-аналітичний центр Info-Light на засадах партнерства і суспільної зацікавленості розвинув проект zloch.in.ua зі створення візуальної карти злочинності по Україні.

За офіційними даними загальний рівень злочинності за розглянутими категоріями знизився у 2012 в порівнянні з 2011 роком.

Найбільш криміногенні регіони за рівнем хабарництва з розрахунку на 100 тисяч осіб у 2012 році стали Чернівецька та Тернопільська області, місто Севастополь з показниками відповідно 12.7, 7.7 та 7.8 злочинів. Найменший рівень хабарництва зафіксовано у Рівненській – 1.1, Чернігівський – 1.5 та Київській – 1.6 областях.

За рівнем привласнення, розтрати майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем лідируючи позиції займає Луганська область з показником – 36.0, Тернопільська – 19.3 та Київська області – 15.5, найнижчий рівень злочинності за даним показником у Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях з показниками 5.8, 6.4 та 6.7 злочинів на 100 тис. населення.

Злочини у сфері господарської діяльності найбільш поширені у Чернігівській – 32.6, Львівській – 23.8 та Житомирській – 22.0 областях, а найменш у Хмельницькій – 4.1 , Київській – 6.3 та Закарпатській – 6.4 злочинів на 100 тис. населення. Щодо сфери службової діяльності то лідерство в даній категорії належить іншим регіонам, серед яких Чернівецька та Луганська з показниками 41.5 та 31.5 відповідно, а найменше поширені дані злочини на Рівненщині, де зафіксовано показник 9.5.

Інша вагома категорія – зловживання владою та службовим становищем виражає беззаперечне лідерство Луганщини з показником 14.0, за якою слідують Дніпропетровська та Кіровоградська області в яких зафіксований більш ніж вдвічі нижчий рівень – 6.7, а найменше зловживають владою та службовим становищем на Чернігівщині – 1.0, Хмельниччині – 1.2 та Рівненщині – 1.5 злочинів на 100 тис. населення.

Географія злочинності за розглянутими категоріями не має чіткої прив’язки до частин країни, скоріш до певних регіонів, де найвищі рівні найчастіше зафіксовані на Луганщині, а найнижчі Рівненщині.

Коментарі

Один АТТ НУВГП тількі чого стоїть, без хабара на державне ніяк не попасти, або плати 25 000 або шукай інший технікум

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.