Рівнян перевірять на гепатит

28 липня відзначають Всесвітній день боротьби з гепатитом. У цей день в різних країнах світу проводяться просвітницькі акції з метою розповісти людям про вірусні гепатити і захворювання, до яких вони призводять.

З цієї нагоди Рівненське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» разом з Рівненським благодійним фондом «Майбутнє без СНІДУ» 28 липня о 15:00 на Майдані Незалежності організовує вуличну акцію «Переможемо С!».

У рамках цієї акції всі бажаючі матимуть змогу безкоштовно обстежитися на вірусні гепатити В і С за допомогою швидких тестів, а також отримати інформації щодо профілактики, діагностики і лікування даного захворювання, а також почути історії пацієнтів у форматі «Живої бібліотеки».

Підтримати вимоги акції можна буде шляхом підписання звернення до керівництва області з вимогою остаточно затвердити обласну програму з протидії поширенню вірусних гепатитів, забезпечення проведення закупівель якісних та безпечних ліків за рахунок обласних бюджетів та всіх, хто їх потребує.

Читайте також: "На Рівненщині 1000 людей хворі на гепатит"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.