У Рівному поставлять сотню нових контейнерів для сміття. ФОТО

Підприємство КАТП-1728, яке обслуговує 40 тисяч мешканців, придбало сотню нових контейнерів для сміття, які вже з понеділка почнуть ставити по місту та, приблизно, за місяць вже всі вони будуть у розпорядженні рівнян.

- У цьому році з міського природоохоронного фонду на придбання контейнерів Євростандарт було виділено 283 тисячі гривень. Для закупівлі торгів був оголошений тендер, переможцем якого стало ТзОВ «Агро-Ком»(Запоріжжя), з яким укладений договір на поставку ста контейнерів на суму 259,5 тисяч гривень. Таким чином, ми зекономили 23,5 тисячі гривень. Не враховуючи нових, у розпорядженні підприємства є 306 контейнерів, але частину із них доведеться списувати. Оскільки вони вже непридатні для використання, - розповів начальник КАТП-1728 Валентин Ткачук.

Цього року, у порівнянні з попереднім, дохід КАТП-1728 збільшився на 12%, тобто на 400 тисяч гривень. Але, як кажуть на підприємстві, проблемні моменти також є. Зокрема, це екологічний податок, який є дуже високим: раніше він складав 50%, у цьому році 75%, а у наступному буде 100%. Але на КАТП-28 знайшли вихід. Своїм порятунком вони називають сміттєпереробний завод, який нещодавно розпочав свою роботу. Відходи підприємство буде переправляти саме туди, чим суттєво зменшить екологічний податок.

Коментарі

Молодці! За бюджетні гроші контейнера з машинами купляти. А за свої слабо?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.