У найближчі п'ять років рівнянам "не світять" нові автобуси

У Рівному показали маршрутки, які найближчі три-п’ять років працюватимуть у місті. На огляд влада Рівного запросила журналістів. Щоправда нічого особливого працівники ЗМІ не побачили, адже значна кількість мікроавтобусів і так вже не перший рік возить рівнян.

 

 

Попередній огляд організували перед засіданням конкурсної комісії на перевезення, який запланований на 30 липня. Загалом, на конкурс надійшло 13 пакетів документів від підприємців-перевізників. Працівники управління транспорту і зв’язку та КП Рівнетранспорт повинні перевірити 62 майбутні маршрутки.

ЧИТАЙТЕ: У Рівному може подорожчати проїзд у маршрутках?

- Зазвичай під час таких оглядів виявляємо порушення інформаційного характеру. Відсутня чи застаріла інформація про перевізника, маршрут, пільговий проїзд тощо. Також до порушення відноситься наявність великої кількості реклами. Відповідно до норм її має бути не більше 70 відсотків від загальної площі маршрутки, - розповів т.в.о. начальника управління транспорту та зв’язку міста Федір Мисюра.

Готуючи свої транспортні засоби до перевірки, перевізники вичистили та вимили їх, замінили в салонах обшивку. Однак декому перевіряючі наказали ще пофарбувати поручні на яких облущилась фарба та розмістити додаткові інформаційні таблички. Власники маршруток повинні виправити усі недоліки та пройти повторний огляд.

ЧИТАЙТЕ: Хто насправді заробляє на рівненських маршрутках? Частина 1

Як розповів Федір Мисюра, за умовами конкурсу, якщо автобусу менше п’яти років він працюватиме на маршруті п’ять років. Ті ж, яким вже виповнилось п’ять – беруть на строк не більше трьох років.

ЧИТАЙТЕ: Хто насправді заробляє на рівненських маршрутках? Частина 2

Серед присутніх на огляді були помічені і сини директора КП "Рівнеелектроавтотранс" Руслан та Ярослав Загинеї, які вже не перший рік займаються маршрутними перевезеннями у Рівному.

Коментарі

Якось не по нормальному виходить, Сини роблять бізнес в конкуренції із татом. Може Загіней не так ефективно працює, як це робила б людина в якої в конкуретному середовищі не було б пов'язаних осіб ?

Раз хлопчики прийшли, значить уже все домовлено

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.