Рівненщина отримала майже 30 мільйонів держінвестицій

За ці бюджетні кошти будуватимуть три соціально важливі об’єкти. Зокрема, на реконструкцію будинку культури в селі Великий Мидськ Костопільського району з держфонду регіонального розвитку виділили 11 мільйонів 483 тисячі гривень. За ці гроші сільська молодь отримає повноцінний культурно-дозвіллєвий комплекс.

На будівництво спортзалу в селищі міського типу Зарічне спрямують 11 мільйонів 913 тисяч державних коштів. Завдяки цьому вдасться не лише завершити довгобуд школи, а й створити належні умови для відпочинку учнів. Адже нова зала має стати багатофункціональною – слугуватиме не лише для спортивних, а й культурно-масових заходів. Водночас за 3 мільйони 922 тисячі гривень вирішуватимуть проблему  батьків дошкільнят, оскільки за ці бюджетні гроші у селі Курозвани Гощанського району облаштують дитсадок для 30 малюків.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, завдяки держфінансуванню в області є можливість не лише будувати заклади, яких краяни чекали роками, а й розвивати економіку регіону. Адже на всіх  об’єктах працюватимуть місцеві підприємства, а це не лише заробіток людей і наповнення бюджетів, а й пожвавлення суміжних галузей, оскільки одне робоче місце в будівельній індустрії, створює 5 додаткових у різних секторах економіки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.