Рівнян запрошують на "Пляжний відпочинок в Тваямі"

31 липня о 19:00 в багатозальному кінотеатрі "Мультиплекс" відбувається засідання "Мафіозної сім’ї"

Цього разу тема засідання: "Пляжний відпочинок в Тваямі". Всі учасники засідання обов’язково мають бути одягнені, або мати при собі один із елементів "пляжної мафії", а саме: шорти, майки, в’єтнамки, панамку, і все що асоціюється з літнім відпочинком.

Cаме в Тваямі оберуть МІС ТВАЯМІ та ТУЗ МАФІЇ ТВАЯМІ 31.07.2013.

Традиційно, на найкращих гравців в кожному "місті" вечірки очікують призи від наших партнерів. Організаційний внесок за участь в грі складає 70 грн., при умові сплати до 12:00 31.07.2013 року.
При оплаті на самому заході, вартість участі складе 100 грн. Для постійних учасників "Мафіозної сім’ї", вартість - 50 грн., при умові що Ви будете мати при собі мінімум один елемент дресс-коду, та здійсните оплату до 12:00 31 липня. При оплаті на самому заході, вартість участі – 70 грн.

Можливі різні варіанти оплати: готівкою, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку. Перевага надаватиметься тим, хто заздалегідь здійснить оплату організаційного внеску.

МУЛЬТИ-МАФІЯ-ПАТІ буде регулярно відбуватись в багатозальному кінотеатрі «Мультиплекс» кожної останньої середи місяця (відповідно 31.07 та 29.08.

Телефон для реєстрації 067-362-11-31

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це справді круті паті -шалений відпад. Добре, що вони є :)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.