Рівненський депутат розповів чому не повернеться в "Батьківщину"

Анатолій Чугуєвець був двічі обраний депутатом Рівненської міської ради, як висуванець ВО "Батьківщина". Однак вже на початку нинішньої каденції Рівнеради був виключений з фракції, а згодом примкнув до промерської групи "Рівне". Нещодавно в політичних колах заговорили про повернення Чугуєвця до лав "Батьківщини" і відразу на одну з керівних посад. Аби розвіяти чутки, пан Анатолій надав сайту "ВСЕ" свою точку зору з цього питання у письмовому вигляді.

Ось повний текст цього документу:

"Вступати в партію ВО «Батьківщина» я не збирався це лише чутки. Я міг з неї і не виходити, подавши апеляцію на незаконне рішення бюро, щодо мого виключення з партії. Що я поганого зробив проголосувавши за секретаря міської ради, людину яка була і є членом Батьківщини і як показав час добре справляється зі своїми обов'язками? Це безглузде рішення і я впевнений, що моя апеляція була би задоволена.

Так мені була пропозиція впливової людини, члена партії «Батьківщина», з поваги до цієї людини прізвище її називати не буду, повернутися в «Батьківщину» і долучитися до її розбудови (про посади мова не йшлася). В «Батьківщині» в мене є багато порядних друзів, але мені набридли «внутріпартійні» інтриги та будь-які партійні міжусобиці. В мене є чудовий округ, це Гідропарк, Басівкут і Новий Двір краще я із задоволенням витрачу свої сили для людей мого округу, а ніж на партії. Моє рішення було лишитися безпартійним. Якщо мені і доведеться мати діло з партією, на сьог однішній день в нас партійна виборча система, я рахую, що на місцевому рівні її потрібно скасувати, то це буде політична сила яка переймається питаннями мого виборчого округу та в якій непотрібно платити гроші за висунення в депутати. Місце в партійному списку я не хочу, я дійсно люблю і пишаюся округом на якому я багато що зробив і ще більше бажаю зробити тому я його не поміняю на місце в списку.

Повертаючись до «Батьківщини» хочу відмітити очевидний факт того що стоїть завдання її розвалу руками її друзів по коаліції. В Рівному цей процес вже пішов."

Окрім того Анатолій Чугуєвець погодився дати відповідь ще на цілий ряд питань пов'язаних з політичними процесами у Рівному. Інтерв'ю з депутатом Рівнеради читайте у найближчі дні на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Цікаво а через яку партію ідуть в приватні руки городи наших Басівкутців що на вул. Федіна? Свобода роздала листівки в яких вказуються деякі депутати, такзвані опозиціонери з БЮТ.

Цікаво а через яку партію ідуть в приватні руки городи наших басівкатців що на вул. Федіна? Свобода роздала листівки в яких вказуються деякі депатати, такзвані опозиціонери з БЮТ.

За банди зазвичай нормальні люди єднаються і протистоять їй.
А тут непонятно де банда.
Голосують вничку аби деребанити все що можна.
Почитайте заяву ОПОРИ..в пресі є.

Опозиція, чого така вона варта? хто злодій і брехун?

весна переможе-це уже вчорашній день...Опозиція сьогодні є найбільшими дерибанщиками

Чугуєвця в Басів Куті знають всі через його роботу з людьми, його знає навіть кожен першокласник 14 школи з якою він працює. Басівкутці голосують тільки за Чугуєвця. Більше би таких депутатів для міста.

От мені смішно читати про те, як люди, що поприходили під партійним брендом Батьківщини, стали дептуататами, мають округ,профукали довіру людей.... а тепер потрібно щось думати, мізки включати і тепер починає гнати на бренд. Примітичвнішої позиції я ще точно не читала на цьому сайтіку. :)) А що ж йому робити тому горе-депутату? Якщо під цим брендом він більше не піде? Тай ще Який Депутат...Цей депутат тільки те й робить, що лавки на своєму окрузі робить та й підписує: "За підтримки А.Чугуєвця":)). Люди!!! Та хіба це те, для чого він обраний депутатом?! Та лавки люди й без вас можуть зробити!
Також всі ті, хто надіється на те, що їхні проплачені сайтікі та коментатори з інших партій надіяться скомпроментувати Батьківщину, то у вас це не вийде! А для всіх тих, хто продав себе і почав працювати з владою, надіяться на те, що ця партія не пройде, бо ж вони не хочуть бути в дупі:)) (вибачте за прямоту) хочу сказати: партії Батьківщині вже більше років, аніж вашим сайтікам та місцевим політикам, які всього навсього три з гаком років при владі, і вона переживе вас всіх. Також хочу нагадати, що лідер партії Юлія Тимошенко за гратами, а партія посилює свій вплив і стає найбільш демократичною, після злиття з іншими опозиційними силами. А ви хто так сильно хоче поразки її на президентських виборах, думаєте про кгого? Невже про Україну? Ні, про свої мабутні бабоси, які ви заробите в штабах, ваших продажних політиків. Юлі волю! Банду геть!h
І на останок - Чугуєвець - це та людина, через яку бабосіки в міській раді ходять ой як славно...Цікаво, цей сайтік бере до уваги таких поважних людей. Крутий сайтік..Як і журналісти на ньому...

пан.Анатолій дуже порядний і принциповий депутат,ще в попередньому скликанні він боровся з незаконними оборудками землі.І дійсно багато умних людей репресували в батьківщині,це і тей же Крока,який має бездоганну репутацію і великий досвід в органах місцевого самоврядуванні.На мою думку на наступних президентських виборах 2015, кандидат від партії батьківщина приречений на поразку...

Яка грамота!!???Все життя машини ганяв і продавав)))

А неграмотний який...

Щиро дякую Анатолію за те що, він вчасно птіримав мене при обранні секретарем Рівнеради. Це тількі підлі брехуни кажуть що він це робив за гроші і посаду заступника в парку. Ні це його щира позиція. Ще раз дякую, друже !
Щодо партії батьківщина можу сказати, що по-перше, немає куди вже повертатися, з Кучеруком ця партія таки загнеться остаточно, а по-друге його все одно туди б не прийняли. Окрім Чудо-Маші в Батьківщину вже ніколи не повернуться свого часу репресовані : Данильчук, Гарват, Гейчук, Мальований, Василець, Тарасюк.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.