Громадські організації Рівного хочуть реформувати МВС

У Рівному, 25 липня 2013 року відбулася громадська конференція на тему: «Трансформація структури та діяльності Міністерства внутрішніх справ України на шляху до Європейської спільності – погляд громадськості». За словами організаторів - громадських організацій міста,  актуальність проведення подібної конференції та певних напрацювань щодо реформування МВС України виникла із-за останніх подій які трапилися у Врадіївці.

Зокрема, під час конференції доповідачі проаналізували заходи реформування МВС України за період 1991-2012 р.р. Стан грошового та матеріально-технічного забезпечення діяльності співробітників міліції та їх соціальний захист на теперішній  час, проблемні питання діяльності органів внутрішніх справ України та у Рівненській області.  Окрім того, порівняли успішні  реформи МВС на прикладі, що проведена у Грузії, США, Японії, Польщі, Чехії.

Присутні вважають, що для проведення реформи МВС України потрібно виконати першочергово: створити єдину інформаційну базу даних про скарги на співробітників міліції; ввести проведення на основі масиву компрометуючих матеріалів (включаючи інтернет повідомлення), вибіркових атестацій як підрозділів, так і окремих співробітників із застосуванням детектора брехні, а до їх проведення залучати членів громадських рад і депутатів різних рівнів; члени громадських ради повинні обов’язково залучатися у складі комісій по перевірці скарг на співробітника органів внутрішніх справ та долучатися до перевірки дотримання прав людини у чергових частинах, спец приймальнях, ізоляторах тимчасового утримання; створити на засадах ауторсінгу сервісний центр надання послуг при МВС України (видача водійських посвідчень тощо).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.