Рівненщині дали 27 мільйонів на дитсадок, спортзал і будинок культури

Понад 27 мільйонів держінвестицій отримала Рівненщина з фонду регіонального розвитку. За ці бюджетні кошти будуватимуть три соціально важливі об’єкти, зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

Зокрема, на реконструкцію будинку культури в селі Великий Мидськ Костопільського району з держфонду регіонального розвитку виділили 11 мільйонів 483 тисячі гривень. За ці гроші сільська молодь отримає повноцінний культурно-дозвіллєвий комплекс. Тим часом на будівництво спортзалу в селищі міського типу Зарічне спрямують 11 мільйонів 913 тисяч державних коштів. Завдяки цьому вдасться не лише завершити довгобуд школи, а й створити належні умови для відпочинку учнів. Адже нова зала має стати багатофункціональною – слугуватиме не лише для спортивних, а й культурно-масових заходів.

Водночас за 3 мільйони 922 тисячі гривень вирішуватимуть проблему батьків дошкільнят, оскільки за ці бюджетні гроші у селі Курозвани Гощанського району облаштують дитсадок для 30 малюків.

Завдяки держфінансуванню в області є можливість не лише будувати заклади, яких краяни чекали роками, а й розвивати економіку регіону, як того вимагає Президент України, наголосив Володимир Новак. Адже на всіх об’єктах працюватимуть місцеві підприємства, а це не лише заробіток людей і наповнення бюджетів, а й пожвавлення суміжних галузей, оскільки одне робоче місце в будівельній індустрії, створює 5 додаткових у різних секторах економіки.

Коментарі

Подумати, які суми 500 тис. $ на дит. садок на 30 малюків, 1.5 млн. $ на реконструкцію будинку культури в селах районів. Та за ці гроші там можна пів села відбудувати. Звідки беруться ці цифри? Яке джерело цієї інформації? це дійсно правда?

Інформація для ошуканих вкладників збанкрутілого "ЗАХІДІНКОМБАНКУ"- для повернення вкрадених "банком" депозитів Луцька прокуратура приймає заяви вкладників.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.