Депутат Рівненської облради: "заява проти Яценюка нібито від мого імені - це провокація"

Відразу на кількох інтернет-сайтах з'явилась заява, нібито підписана кількома керівниками партійних структур "Фронту змін", в якій Арсенія Яценюка звинувачують у зраді.

"Політична партія «Фронт Змін» офіційно звинувачує овас у знищенні нашої політичної сили, зраді цінностей та ідеалів, які надихали нас на створення партії і її подальший стрімкий розвиток, в нехтуванні інтересами однопартійців, які покладали на вас великі сподівання і були ббезсовістно обдурені та викинуті на узбіччя ваших амбіцій і гонитві за грошима" - говориться в тексті, який оприлюднено в інтернеті. Під цим текстом, серед інших, стоїть прізвище й депутата Рівненської облради, голови Рівненської обласної оорганізації "Фронту змін" Вадима Сидорчука.

Однак рівненський політик відкидає свою причетність до цієї заяви. Вадим Сидорчук говорить, що це фальшивка.

- Ця інформація одночасно з'явилась відразу на кількох мало помітних сайтах і почала розповсюджуватись інтернетом. Але я не підписував ніякої подібної заяви. - каже Вадим Сидорчук. - Це фальшивка метою якої є дискредитація мене, моїх колег та Арсенія Яценюка. Перш за все це вигідно тим, хто хоче розколу опозиційних сил.

Нагадаємо, що нещодавно партія "Фронт змін" об'єдналась з Всеукраїнським об'єднанням "Батьківщина" в одну політичну силу. Ходили чутки, що Вадим Сидорчук мав стати заступником голови Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина". Однак днями на бюро обласної організації було призначено в.о. голови нардепа Миколу Кучерка. Інших кадрових змін у місцевій "Батьківщині" не відбулось.

Коментарі

Да, впізнаю Сидорчука, підписав, а зізнатися "кишка тонка".

Всі бачать цю "гречану" роботу. Що саме дивно що рейтинги Батьківщини із кожним роком падають і падають в очах людей.

На Вставай Україно всі бачилди ці 20 тисяч - сотня п"яних в зюзю молодиків за 50 гривень було... З моєї точки зору в членах РВ Батьківщина тільки 100 бажаючих посад, яких їм ще довго не бачити.

Шановні! Подивіться на результати виборів, який відсоток отримує "Батьківщина", це свідчить про роботу тих партійців, які проводять роботу в селах, селищах, містах! Це ті 20 тисяч членів партії... А хто стоїть за вами? Крім песимизму і сарказму ви ні на що не здатні.
А щодо звільнення Юлі, то вона буде на волі. І не завдячуючи отим писакам, які пишуть про дві тисячі, а за наполяганням усієї спільноти.

Дійсно?? Де ці 20 тисяч??7 Та якби вся Україна хоч 20 тисяч під Качанівську колонію привела, то Юля вже досі на волі була б...

Про яких 20 тис ти говориш? ти а би 2 тис зібрав би то це буув би успіх. ти просто клоун

На більше як 20-ть тисяч членів "ВО"Батьківщина" в області, ми маємо аж 100 колишніх "фронтовиків"... Але всі вони вимагають керівних посад. А хто ж працювати буде, хлопці? Розвалють вони "Батьківщину". b

Все зрозуміло: поки не давали заступника у новоствореній партії - був проти Яценюка. Пригодували теплим місцем - тепер по-іншому співає.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.