На Рівненщині засуджені виготовлятимуть та продаватимуть сувеніри

На Рівненщині запустили в дію новий соціальний та комерційний проект. Відтепер в області функціонуватиме брендовий магазин «Лавка майстра» - де можна буде придбати та замовити будь-які товари, що виготовляються в пенітенціарних установах Рівненської області.

На урочисте відкриття завітали міський голова міста Рівне Володимир Хомко, заступник директора департаменту виробничої діяльності та ресурсного забезпечення Державної пенітенціарної служби Олександр Галущенко, керівний склад управління та установ виконання покарань Рівненської області на чолі із начальником управління Олександром Адамцем та представники засобів масової інформації.

Нову справу благословив та освятив протоієрей отець Дмитрій настоятель Петро-Павлівського храму. У своїй промові отець Дмитрій побажав злагоди, миру та Божої ласки у новому виді діяльності.

У «Лавці майстра» в Рівненській області буде реалізовуватися продукція виробництва установ виконання покарань області, зокрема, сувенірна продукція, ковані та швейні вироби, вироби із дерева та каміння. При магазині буде функціонувати стіл-замовлень, де кожен бажаючий зможе ознайомитись із іншими виробами, які виготовляються та здійснити замовлення за каталогами.

- Одна із важливих цілей діяльності даного торгівельного закладу це максимально можливе залучення засуджених до праці. Досвід роботи в установах виконання покарань показує, що праця є одним із дієвих способів соціальної адаптації засуджених, - поділився своїми думками начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.