У Рівному спробували пограбувати банк

Злочинець пробрався в один із банків Рівного з метою пограбування. Цивільна варта кредитно-фінансової установи відразу натиснула «тривожну» кнопку і вже за хвилину на об’єкт прибув наряд групи затримання Державної служби охорони. Злагодженими діями працівників міліції правопорушник був знешкоджений та затриманий. На щастя, злочинець був умовним, а подія підставною. Адже саме так Державна служба охорони проводить оперативно-тактичні навчання.

Керівництво Державної служби охорони разом з представником одного із охоронюваних банків Рівного вирішили перевірити практичні навики своїх працівників і вкотре переконатися в надійності даної охоронної служби.

- Я мав намір перевірити роботу і дії охоронників, персоналу і груп затримання Державної служби охорони. Те, що я побачив, мене дуже потішило. Охоронник не розгубився і натиснув «тривожну» кнопку, група прибула буквально за секунди. Їхні дії були злагодженими і чіткими. Так що не шкодую, що співпрацюю саме з Державною службою охорони, - говорить представник банку Олександр Коваль.

В процесі навчання була задіяна також слідчо-оперативна група Рівненського міського відділу міліції. Про це повідомляє прес-служба УДСО при УМВС Українив Рівненській області

 

Ключові слова: 

Коментарі

Як кажуть " тяжело в учениях - легко в бою!", а якщо легко в навчанні то в бойових умовах можна розгубитись :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.