На Рівненщині через суд домоглись виплати допомоги при народженні дитини

Рішенням Рівненського міського суду від 17.07.13 задоволено позов заступника прокурора міста Рівне в інтересах неповнолітньої, 2011 року народження, і КЗ «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» та зобов’язано управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради призначити та перерахувати невиплачену допомогу при народженні в розмірі 24 266,59 грн на рахунок дитини.

Підставою для прокурорського реагування стали порушення посадовими особами вказаного управління Сімейного кодексу України та Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», які незаконно через помилку у прізвищі дитини в одному з документів (замість «и» літера «і») відмовили у наданні соціальної допомоги адміністрації дитячого закладу, у який 05.10.11 була влаштована неповнолітня.

Окрім цього, за вказаним фактом прокуратурою міста вирішується питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.