Рівнян запрошують на «Бандерштат»

На теренах Волинської області, яка тісно співпрацює з Рівненською в туристичній сфері, 3 та 4 серпня вже увосьме пройде фестиваль "Бандерштат", який цьогоріч змінює свій лейтмотив – "український дух" переростає в "український опір".

На головній сцені фестивалю виступлять 16 гуртів з різних міст України("Етнатерра", "Різак", "ЗЛАМ", "Кімната Гретхен", "KETO", "Етсетера", "Golev", "Механічний Апельсин", "Panke Shava", "Триста8ісім", "Холодне Сонце", "Кораллі", "O.TORVALD") та гурт "Sciana" з Білорусі. Ще один колектив музичної програми організатори оголосять згодом, оскільки він визначиться шляхом інтернет-голосування. Хедлайнерами "Бандерштату" стануть легендарні українські рок-гурти "СКРЯБІН" і "ТАРТАК".

Організатори кажуть, що фестиваль не є політичним. І політику з "Бандерштату" варто викинути. Оскільки він не підтримується жодною політичною силою.

На відвідувачів фестивалю чекатиме акустична сцена та нічні кіноперегляди, виступи молодих поетів з різних куточків України. На території діятиме "дитяче містечко", в рамках якого відбудуться  майстер-класи, творчі заняття та буде проведено багато ігор, розваг для дітей та їхніх батьків. Також в програмі фестивалю будуть традиційні для "Бандерштату" історична реконструкція, різноманітні майстер-класи та ярмарки, патріотичні квести, спортивні змагання, флешмоб, татуювання та боді-арт патріотичного змісту, які, до речі, робитимуть безкоштовно.

В рамках гутіркової частини програми фестивалю українського опору "Бандерштат" виступить Юрій Луценко – один з лідерів акції "Україна без Кучми!" та Помаранчевої революції, екс-міністр внутрішніх справ України, політв’язень режиму Януковича, очільник громадського руху "Третя Республіка". Під час зустрічі він проведе гутірку на тему: "Як організувати ефективний опір системі".

Також сподіваються, що на одну із гутірок приїде онук Степана Бандери, який постійно перебуває в Канаді.

Коментарі

Марина, дякую))

Смішно читати твою спробу тролінгу.Якщо плювати проти вітру,то є великий ризик бути самозапльованим.:)))))))))

Смішно читати подібну інформацію. Особливо цікаво звучить думка про неполітичніст заходу, хоча сама назва і участь вчорашнього комуніста Луценка робить фестиваль черговою політичною акцією з чітко визначеною метою. Тільки що не дістає проведення студій по вивченню вибуховоі справи і участі в масовому супротиву міліціі.

я бувала на більшості українських фестів, і Бандерштат, як на мене, найбільш безпечний фест України :)

Я надіюсь, що там буде беспечно, адже на Бандерштат збирається моя донька...

Юрій Луценко розкаже "Як організувати ефективний опір системі" !!! Повеселили! Шо ж він його не організував? Бо вирішив смистему очолити. а не боротися з нею? Опазіціанєр хрінов. Всіх соратників попродав, одного по одному, в Януковича на побігеньках служив, в міліції ладу так і не навів, навіть і не намагався, на схемах в тій системі разом із дружиною мільйони отримав, які в нього навіть не забрали. Іра Луценко так при злочинній владі бідує, що в хутрах і коштовностях на камеру сльози за своїм зеком пускала. І ця людина буде розказувати як чинити опір системі??? Люди, отямтеся і роззуйте очі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.