Голова міської "Батьківщини" дала відсіч "Свободі"

Голова міської організації "Батьківщини" депутат Рівнеради Марія Конощук, прокоментувала у Facebook останню сесію Рівнеради. На засіданні мали розглядати низку земельних питань та прийняли зміни до регламенту, яким фактивно закрили для громадкості результати голосування.

Подаємо текст заяви пані Конощук без скорочень: 

"Я особисто стала об’єктом нападок «Свободи» після виступу на телеканалі «Сфера-ТВ», де озвучила програму ліквідації земельної черги в місті Рівне, завдяки якій звичайні громадяни без хабарів та захмарних коштів могли б отримати понад 400 земельних ділянок. Очевидно така позиція стала поперек горла представникам олігархічних кланів, які за безцінь скупили землі навколо міста і вимагають за неї шалені кошти, яких в людей не має. Після розподілу вільних 72 гектарів міської землі, торгівля землею буде припинена, якщо не повністю, то ціна її різко впаде. З огляду на це, стає зрозумілим, як така маленька політична сила опублікувала за моїми даними впродовж двох місяців матеріали на телебаченні, радіо та друкованих ЗМІ на суму понад 150 тисяч гривень. Верхом цинізму стала проплата професійних мітингувальників, привезених з інших міст, які були готові спровокувати в міському органі міського самоврядування бійки та втягнути в них депутатів Рівнеради.
Ніхто з журналістів до цього часу не запитав думку фракції «Батьківщина» з цих питань, що підтверджує вищесказане.
Стосовно чергової «перемоги» «Свободи» щодо відкритості голосування в міській раді, то ми цілеспрямовано вимагали, аби він був ідентичним до регламентів тих рад, де міську владу очолюють «свободівці». Чому їх не влаштовує досвід своїх колег, чи вони знаходяться в опозиції до керівної лінії місцевих рад, де «Свобода» знаходиться в більшості, незрозуміло.". 

Тим часом керівник обласної організації "Батьківщини" Микола Кучерук наголосив, що голосування має бути відкритим і поіменним. 

Ключові слова: 

Коментарі

Бідна юля. Ці прохвости у всіх радах наживаються з чесними мордами борців

Чекаємо Вашу відповідь на поставлене питання.

Бютівці можуть думати що їхні голоси приховані, але ми всерівно маємо канал з якого отримаємо всі потрібні роздруківки голосувань і всі будуть знати хто з БЮТ як голосує. Конощук Юля взнає покарає! Свободу неспинити

Чи готові Ви відмовитися від безкоштовної земельної діялянки по вул Київськів (12 сот) яку ви отримуєте безоплатно на Вашу дочку Доліновську Наталію Аркадіївну? Чи готові на наступному пленарному засіданні встати, підійти до мікрофону і відмовитися від цієї крадіжки на користь першого пільговика в земельній черзі? Дайте конкретну відповідь, а не загальними фразами про якісь земельні положення і т.д. Чекаємо на відповідь прямо тут в коментарях.

Шановні,ну до чого тут всі оті "заяви"? Всі прекрасно знають, для чого у нас ідуть в депутати. Напевно, для того, щоб професійно працювати на користь громади, розробляти і приймати проекти рішень,направлених на розвиток міста і поповнення бюджету?)) Та якби не земля і комунальне майно на халяву-то туди б нікого і гаком не затягнули! Ні в яку "хрякцію"! Бо переважна більшість отих "обранців" не те що проекти рішень не вносить, писати і читати толком не вміє. І не може бути ніякої черги на роздачу землі на халяву! Поясніть мені, як забезпечити всіх землею?! Це не реально! І що, всі хто бере землю-будуються? Ні-перепродують! То для чого працює орган місцевого самоврядування? Для халявного збагачення невеликої кількості людей? Про яких "звичайних" громадян іде мова?! А олігархам, які за безцінь скупили землі навколо міста- хто це дозволив? І коли? І хто тоді в депутатах був? І які відкати отримав? То чого зараз цирк влаштовують, замість того, щоб зупинити будь-які махінації із землею, до розроблення зрозумілих механізмів земельного регулювання?

Садівниця Долімковська -Ваша донька,чи-ні?

так свободав-це найбільші хапуги із хапуг

і де та ВІДСІЧ?))) якусь ахінею в брєду понаписувала. те ж мені ВІДСІЧ))). краще б про ділянку 12 соток для своєї дочки Долімовської розказала.

Це що партійний сайт продажної Батьківщини, що Ви постійно публікуєте їхні новини? Краще пишіть як вони з Хомком все розкрадають в місті, пишіть про продажну Конощук, яка нам і людям на мітингах каже одне а робить іньше. Свобода розкусила продажний БЮТ і зупинить цю банду, Свободу неспинити! Юля взнає покарає!

заява повний "маразм", думаю журналісти оцінили! про дочку "ні слова" на яку оформляла земельку Маша!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.