У Рівному покарають міліціонерів за ігнорування виклику

Прокуратура міста Рівне розглянула звернення жительки обласного центру щодо ігнорування працівниками Рівненського МВ  УМВС службових обов’язків.

Нагадаємо, наприкінці червня до прокуратури міста Рівне звернулась жителька обласного центру, яка написала скаргу на працівників міського відділу міліції. Зі слів скаржниці, правоохоронці проігнорували виклик про допомогу, який надійшов на «гарячу» лінію 102, й не вжили необхідних заходів для захисту її та матері від свавілля нетверезого батька. 

Прокуратура міста завершила перевірку звернення на бездіяльність працівників Рівненського МВ УМВС України в області в частині неприбуття на виклик про вчинення кримінального правопорушення.

Так, за її результатами виявлено факти неналежного виконання службових обов’язків, порушення вимог нормативних документів МВС України окремими працівниками Рівненського МВ УМВС України в області в частині своєчасного реагування на повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, направлення на місце події слідчо-оперативної групи для фіксації слідів правопорушення.

Як наслідок, за неналежне виконання своїх службових обов’язків до дисциплінарної відповідальності притягнуто помічника начальника та інспектора чергової частини Рівненського МВ УМВС.

Прокуратура міста Рівне й надалі вживатиме необхідних заходів для захисту інтересів і прав громадян, оскільки вони є пріоритетними у прокурорській діяльності та здійснюються шляхом комплексного застосування правозахисних, представницьких та кримінально-правових засобів прокурорського реагування на виявлені порушення.

Про це повідомляє прокуратура Рівненської області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.