На Рівненщині збудували нову школу

Учні села Корчин першого вересня сядуть за парти в новій школі В цьому заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака запевнили будівельники. Нині вони завершують внутрішнє оздоблення класних кімнат, а до 10 серпня облаштують також їдальню, спортзал, бібліотеку, внутрішні вбиральні.

Паралельно будівельники розбирають приміщення старої аварійної школи та розпочали благоустрій території. Всі роботи обіцяють завершити до 20 серпня. За це одержать понад три мільйони бюджетних гривень. За словами директора будівельної фірми, його фахівці цьогоріч працюють на 10 об’єктах, які фінансуються з бюджетів різних рівнів. Зокрема, зводять шість соціально значущих закладів, а також прокладають чотири дороги.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, бюджетне фінансування будівельної галузі з кожними роком зростає, тому місцеві фірми мають стабільні замовлення. Водночас держінвестиції дозволяють завершити довгобуди та облаштувати для людей заклади, яких вони чекали роками.

Завдяки такій послідовній державній політиці та командній роботі в регіоні вже вдалося здати в експлуатацію більшість законсервованих об’єктів. Відтак, Рівненщина – в лідерах всеукраїнського рейтингу за темпами зменшення довгобудів у регіоні.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.