На Рівненщині збудують спортзал за 12 мільйонів

До кінця року школярі Зарічного матимуть сучасний спортзал. Його місцеві мешканці чекали більше 20 років. Річ у тім, що спорудження нової школи у Зарічному розпочалося ще у 1992 році. Втім через брак коштів будівництво відбувалося із значними перервами. За цей час вдалося ввести в експлуатацію навчальні корпуси, харчоблок, котельню та зовнішні інженерні мережі. Водночас незавершені споруди руйнувалися, а це потребувало додаткових витрат на їхнє відновлення. Тим часом учні, котрі не мали власного спортзалу, тренувалися у сусідніх школах або ж на вулиці. Відтак, з ініціативи обласної влади, добудова другої черги школи, а саме зведення спортивної та актової зали, здійснюватиметься цьогоріч – у рамках програми економічного та соціального розвитку Рівненщини.

Наразі будівельники закінчили зовнішньо-опоряджувальні роботи, встановили очисні споруди та нові теплотраси для якісного опалення, вже роблять покрівлю. Загалом у цей об’єкт інвестують майже 12 мільйонів бюджетних гривень, повідомила заступниця голови Зарічненської райдержадміністрації Людмила Кохно. За її словами, це буде найбільший в районі спортзал, адже площа становить майже 800 квадратних метрів. Тож тут відбуватимуться не лише уроки фізкультури, а й районні змагання.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, загалом упродовж останніх трьох років на Рівненщині збудували більше десятка сучасних спортзалів. А також завершили законсервований з 2004 року навчально-спортивний комплекс у селі Балашівка Березнівського району. Тож завдяки бюджетним інвестиціям в області не лише будують заклади, яких краяни чекали роками, а й розвивають будівельну галузь.

 

Коментарі

За 12 милионов спортзал в заричному,да я готовий сам збудувати такий спортзал за 4 милиони и вын буде набагато кращий!!!,знаете як це буде?Будують здания вложують туди 11 милионов,500 тисяч крадуть,на 500 тисяч купляють в кращому випадку тренажери,потім через рік,кажуть що це невигідно,закривають здания,продають за 1-2 милиона предпринимателю і в итоге получаеться що за ці кошти збудували здания для жирного дядькі.Ось така схема.12 милионов на спортзал в Заричному.ВДУМАЙТЕСЬ!!!!За ці кошти можна весь зарічний поставити на ноги якщо захотіти!!!

краще в Рівному збудуйте нормальний спорткомплекс! там в Зарічному і так всі в Москві і пітері сидять! якась...політика щодо спорту маразматична..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.