Будівництво доріг на Рівненщині перевірятимуть щодня

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак під час відеоселекторної наради вислухав доповіді зі всіх районів і міст. На якість нового дорожнього полотна профільні заступники не нарікали. Водночас у Володимира Новака були зауваження щодо дотримання графіків будівництва шляхів. Тож від сьогодні він запровадив щоденний моніторинг щодо кожного об’єкту.

Адже на оновлення комунальних доріг Рівненщини цьогоріч зарезервували більше 150 мільйонів бюджетних гривень, тоді як у 2010-му було 26 мільйонів. Таким чином зі збільшенням держфінансування вдається вирішувати проблему бездоріжжя, а також зростає портфель замовлень місцевих будівельних фірм.

Очільник ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд» Валерій Чертков підтверджує, що в 2011 році зробив перші комунальні об’єкти на 20 мільйонів гривень. Цьогоріч бюджетне замовлення на будівництво доріг зросло до 35 мільйонів, а це 97 відсотків завантаження підприємства. Тому всі 120 працівників впевнені в стабільному заробітку, наголошує очільник будівельної фірми. Він також дає п’ять років гарантії на якість прокладеного «Рівнеавтошляхбудом» полотна, оскільки сам будівельник із понад тридцятирічним стажем, а в штаті має 18 інженерів-дорожників.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, саме бюджетні інвестиції сприятимуть розвитку будівельної галузі Рівненщини в цілому та дорожніх організацій зокрема. Адже колективи залишатимуться стабільними та ставатимуть досвідченішими, що в свою чергу впливатиме на якість виконаних робіт. Нині в області вже є п’ять потужних дорожніх будівельних організацій. Вони постійно одержують бюджетні замовлення, оскільки гарантують своєчасність завершення об’єктів і їх якість. До такого ж рівня підтягуються й дрібніші будівельні фірми, які нещодавно працюють у дорожній галузі, втім вже зарекомендували себе надійними партнерами.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.