Рівненщину розбудували на 300 мільйонів гривень

Найдинамічніше на Рівненщині розвивається житловий сектор,  зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. За його словами, капітальні інвестиції у будівництво ще в першому кварталі зросли на 35%, при цьому у житлове збільшилися майже вдвічі (198,6%).

Завдяки таким капіталовкладенням в першому півріччі вдалося ввести в експлуатацію 165 тисяч метрів квадратних житла, що майже на 40% більше, ніж на цю дату торік. Такий ріст зумовлений реалізацією та стабільним фінансуванням державних житлових програм. Так, завдяки президентським ініціативам щодо здешевлення кредитів на купівлю квартир, пільгові позики вже отримали 43 краян. 19 із них – цьогоріч. Власникам доступного житла з держказни компенсують 13% за банківським кредитом і лише 3% платить позичальник. На такий механізм здешевлення для жителів Рівненщини в держказні зарезервували більше 5 мільйонів гривень. Із них 446 тисяч уже повернули покупцям. А загалом в області здешевлюють житло за 4 програмами. На це передбачено більше 15 мільйонів бюджетних гривень. Таким чином вдається вирішувати квартирні питання, завершувати довгобуди та розвивати економіку, - про це повідомляє Рівненська ОДА.

Так, у першому півріччі в області здали в експлуатацію 12 об’єктів, 5 із яких - багатоквартирні житлові будинки. А загалом усі підприємства Рівненщини з початку року виконали будівельних робіт на понад 300 мільйонів гривень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.