"Свобода" втратила депутата в Рівненській облраді

У фракції ВО "Свобода" в Рівненській обласні раді на одного депутата стало менше. Її залишив депутат Степан Молчан.

"Написав заяву про вихід з фракції ВО "Свобода" в Рівненській обласній раді. Документ зареєстрований в канцелярії обласної ради. Надалі залишаюся позафракційним депутатом. Цим ставлю крапку у відносинах з партією після мого виключення з лав партії і ще 3 депутатів-свободівців, що були ветеранами партії і піднімали її з нуля. Партії віддав 8 років життя, з них 5 років (10 вересня 2006-6 березня 2011)як керівник обласної організації. Більше жодних асоціацій з цим політичним брендом не хоче. Остання крапка - підлість нардепа Осуховського і його лизоблюдів щодо мене і деяких порядних свободівців та безідейності інших змусило зробити такий крок". - написав в своєму Facebook Степан Молчан.

Нагадаємо, що кілька місяців тому Стапана Молчана було виключено з лав ВО "Свобода". Однак донедавна депутат залишався членом фракції в Рівненської обласної ради.

Коментарі

Раніше думав, що ВО "Свобода" справді прогресивна партія, нова течія, новий рух...Який реально буде досконаліший і буде вважати на всі помилки попередників. (Наша Україна, Батьківщина). Хотілося справді нових лідерів, нових ідей... І навіть тоді, коли наближені до Василя Червонія люди говорили, що Тягнібок "дібіл", я щиро його захищав і вірив в успіх. І що сталося...? Розчарування. Немає просто вже сили навіть про це говорити...Люди, які дали Рівненщині нове дихання, дихання "Свободи" зараз не в партії... Як так, чому так...Мені здається, що у партії змінилася сфера впливу. Не хочу ображати, але реально прийшли дикуни, дикуни, які хочуть пікетувати, протестувати, обливати брудом і т.д. Їх ще швидше чекає доля попередників. Шкода, бо справді вірив... Що лишається, Партія Регіонів? Реально злагоджений колектив...колектив, як у 90-их. Де морду бють за діло, де організовано роблять роботу, де є реальні результати...Так, вони злодії, але не дикуни. Якби не було парадоксально, але маючи обурення на Президента, Уряд, окремих міністрів, окремі закони, розумію, що представники саме цієї партії є наразі оптимальним і найкращим варіантом в українській політиці.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.