У Рівному змагались рятувальники. ФОТО

Вже традиційно, кожен рік на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС у Рівненській області відбуваються змагання  серед пожежно-рятувальних підрозділів області, під час яких демонструють свої уміння, фізичну майстерність і вправність бійці Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненщини.  Ці змагання мають назву пожежно-прикладний спорт.

Пожежно-прикладний спорт – це особливий вид спорту, який є обовязковим додатком до професії. У ньому беруть участь не професійні спортсмени, а пожежники–рятувальники, які щодня несуть бойове чергування, гасять пожежі, рятують людей, надають допомогу у різних надзвичайних ситуаціях.

Цього року на змагання до обласного центру прибуло 25 команд з усіх пожежно–рятувальних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій Рівненщини. Це було справжнє свято мужності та спритності. Свою фізичну загартованість, уміння, витримку та професіоналізм спортсмени – рятувальники демонстрували у чотирьох видах змагань. Численні глядачі та вболівальники стали свідками захоплюючого видовища, дивувалися легкості, з якою спортсмени – рятувальники виконували складні елементи пожежно – прикладних вправ. Всі спортсмени були підготовленні відмінно, проте, як і у всіх змаганнях, суддівській коллегії довелося визначати переможців та призерів.

У підсумку змагань перше загальнокомандне місце та звання чемпіона області завоювала команда рятувальників ДПРЧ-1 міста Рівне, друге місце вибороли прикладники ДПРЧ-22 з охорони Рівненської АЕС, а  третє місце посіла команда спортсменів ДПРЧ-4 міста Корець.

За перемоги в особистому та командному заліках усі бійці ДСНС були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками.

Вже сьогодні із числа переможців та призерів формується збірна команда області, яка  наприкінці серпня буде представляти Рівненщину на Кубку України з пожежно-прикладного спорту. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в Рівненській області.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.