На Рівненщині стріляють танки. ФОТО

На 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні тривають заходи вогневої підготовки танкових та артилерійських підрозділів військових частин 13-го армійського корпусу.

Зокрема, на Рівненщині триває тренувальний збір танкового підрозділу 51 окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу, що змагатиметься на кращій танковий взвод в Збройних Силах України.

- Військовослужбовці вдосконалюють свої навики у виконанні вправ стрільб  штатним пострілом з танка Т-64БВ та водінні бойових машин, - зазначив командир танкового взводу капітан Сергій Корсун.

Для якісного проведення занять, особовий склад танкової директриси на чолі із заступником командира полігону з озброєння майором Олександром Волощуком підготував танкову директрису до стрільби воїнів-танкістів, де було накрито мішеневе поле з 15 тяжких 15 середніх підйомників.

А водіння танків відбудеться на танкодромі, для танкового взводу підготовлені перешкоди – колійний міст, насип, мінне загородження, змійка.

Тим часом, на артилерійській директрисі поводиться стрільба з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град"  зведеним підрозділом 3 реактивного артилерійського дивізіону 15 реактивного артилерійського полку, повідомляє майор Олександр Гайн.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.