Рівненські чиновники та депутати посперечались за квартири

Скандал навколо розподілу квартир чорнобильцям набирає обертів. Як ми вже повідомляли раніше, відселені з забруднених районів Рівненської області мешканці, які мають такі ж пільги як і ліквідатори, та зареєстровані в кінці черги подають позови до суду. Рівненські судді задовільняють вимоги саме цих позивачів, не зважаючи на те, що такі судові рішення ущемляють права тих, хто стоїть в черзі перед ними.

Дивно, але на аналогічні судові позови від ліквідаторів, які зареєстровані в першій десятці черги, приймаються судами ухвали про відмову в задоволенні позовних вимог.

- Що хочуть, те і роблять. Ось, наприклад, є жінка, яка вже дві квартири отримала. Ми будемо оскаржувати рішення рівненських суддів в апеляційному суді. Хоча цим мав би зайнятися міськвиконком, а вони збираються виконувати судові рішення, - розповів ліквідатор аварії на ЧАЕС Павло Бречко.

Сьогодні ж, 2 серпня, відбулось засідання двох комісій, які обговорили питання роздачі квартир чорнобильцям. Постійно діюча комісія по розподілу житла при міськвиконкомі та створена на сесії міської ради депутатська комісія розійшлися у поглядах. Перша вважає, що давати квартири потрібно відповідно до рішення суддів, а друга, переважною більшістю голосів, переконана, що помешкання варто розприділяти відповідно до черги. На підтримку ліквідаторів також стали представники різних громадських організацій та політичних сил.

Варто зазначити, що висновки комісії носять рекомендаційний характер. А вже у вересні, на засіданні Рівнеради, міська влада прийме рішення, за яким принципом будуть розприділені квартири.

Коментарі

Нахрін тоді та черга, якщо видавати квартири через суд?
Сумніваюсь, що ліквідатори взагалі існують, на мою думку лишилися тільки "ліквідатори".

Не розумію, чому тепер міська рада робить "солоні" очі: цитата з рішення суду: " Представник відповідача в судове засідання не з'явився, однак подав до суду письмове клопотання у якому зазначає, що виконавчий комітет Рівненської міської Ради НЕ ЗАПЕРЕЧУЄ проти задоволення позову та просить розглядати справи за їхньої відсутності." http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/28831518

Виділяти квартири за рішеннями судів - це схема, вигідна тим, хто до неї причетний. Адже, як ще можна пояснити таке завзяте бажання керівництва відділу обліку та розподілу житла виконкому віддавати житло тим чорнобильцям- переселенцям, які в кінці черги. А ще більше вражає те, що такими діями ось ці кабінетні криси заставляють тих, хто в свій час чесно виконав свій обов'язок і поклав своє здоров'я для спасіння нас від смертельної радіації, принизливо оббивати пороги різних інстанцій, щоб добитися того, що по праву вони заслужили і що належить їм по закону !

До речі,якщо не помиляюсь рішення судів по квартирах виносив теж вже згадуваний сьогодні суддя Тимощук

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.