Село на Рівненщині отримає 11 мільйонів бюджетних коштів

Понад 11 мільйонів гривень бюджетних інвестицій одержить село Великий Мидськ. За ці держкошти вдасться капітально відремонтувати старе двоповерхове приміщення, де знаходяться будинок культури та сільська рада. Наразі ж у будівлі, котру звели ще у 1987 році, вже більше десятка років не працює опалення та протікає дах, розповіла сільський голова Олена Ступницька. Відтак, від постійної вологи стеля та стіни покрилася грибком.

Тим часом місцевий будинок культури відвідує більше півсотні діток. Тут працюють хореографічний, вокальний, драматичний гуртки, секція загального фізичного розвитку. Для підтримання температури приміщення використовують електрообігрівачі. Проте і це не захистить стару сільську будову від руйнації, переконані у сільраді.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за державні кошти тут, в першу чергу, планують збудувати нову котельню на твердому паливі, перекрити дах, реставрувати та утеплити фасад, замінити внутрішні та зовнішні мережі. А ще у планах працівників будинку культури – відкрити народознавчий музей, кімнату бісероплетіння та розпочати випуск власної газети. Займатися у будинку культури буде кому, адже нині у селі мешкає більше двох сотень дітей шкільного та дошкільного віку.

Відтак, завдяки потужним бюджетним інвестиціям в будівельну галузь в Великому Мидську вирішать проблему, котра турбувала і дорослих, і дітей. Одні матимуть комфортні умови для змістовного відпочинку, а інші – для роботи.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.