На Рівненщині хочуть зменшити квартирну чергу

Щоб придбати житло інвалідам війни, для Рівненщини в держказні зарезервували 1 мільйон 400 тисяч гривень. Водночас для зменшення черги чорнобильців, які претендують на розширення житлової площі, передбачили виділити з держбюджету 11 мільйонів 700 тисяч гривень.

Володимир Новак доручив створити дві робочі групи, які мають проаналізувати в усіх районах і містах Рівненщини індивідуальні потреби кожного пільговика, який претендує на покращення житлових умов. Зокрема, фахівці мають визначити, на яку площу можуть розраховувати чорнобильці та інваліди війни згідно з чинним законодавством, кого першочергово необхідно забезпечити безкоштовними квартирами, в яких населених пунктах купувати для них житло за бюджетні кошти. Як тільки буде визначена чітка потреба, вільні метри квадратні підшуковуватимуть передусім на первинному ринку нерухомості, аби пожвавити його за бюджетні гроші й дати нові замовлення для будівельних організацій. Для місцевих підприємств це обігові кошти, а отже й перспектива розвитку галузі.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за два останні роки за бюджетні гроші пільговикам придбали  67 квартир – 4 для інвалідів війни, 13 для воїнів-інтернаціоналістів, 50 для громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.